Praca

Dołącz do nas!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Szukasz stażu lub praktyk?

FB Thlon to rozwijające się biuro projektowe, które poszukuje do współpracy osoby na stanowisko asystent projektanta instalacji elektrycznych.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie projektów instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych,
  • tworzenie rysunków i schematów technicznych,
  • koordynacja pracy w powierzonym zakresie i terminie,
  • pozyskiwanie danych niezbędnych do realizacji przydzielonego zadania,
  • prowadzenie uzgodnień związanych z realizowaną dokumentacją projektową,
  • opracowywanie zestawień materiałowych, kosztorysów i przedmiarów robót,
  • wsparcie projektantów w zakresie realizacji bieżących zadań projektowych.

Wymagania:

  • absolwent/absolwentka wydziału elektrycznego lub pokrewnych,
  • praktyczna znajomość programu AutoCAD, Dialux oraz aplikacji biurowych MS Office,
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie w realizację zadań,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych i prestiżowych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej – instalacje elektryczne,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wszelkie niezbędne narzędzia prac.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie opisu doświadczenia zawodowego na adres: biuro@fbthlon.pl z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez FB Thlon Franciszek Thlon, ul. Prudnicka 27, 48-210 Biała, zawartych w mojej ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Dz. Ustaw Nr 101, poz. 926 ze zm.)”. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez FB Thlon Franciszek Thlon, ul. Prudnicka 27, 48-210 Biała, zawartych w mojej ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Dz. Ustaw Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Przewiń do góry